Darmowa dostawa od 399,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-11-25

Zabawki na biegunach — super zabawa dla starszych i młodszych dzieci

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o zabawce na biegunach, a konkretnie o koniku na biegunach? Dzisiaj bujaczki zabawki są na wyciągnięcie ręki. Poznajcie nasze bujaczki dla maluchów i zabawki na biegunach dla chłopca i dziewczynki.

Konie na biegunach

Najbardziej popularnymi zabawkami na biegunach są konie na biegunach . U nas nie znajdziecie jednak tradycyjnych drewnianych zabawek na biegunach. Samo drewno nie nadaje się do komfortowej zabawy przez długi czas. Nasze konie to wyjątkowe pluszowe zabawki na biegunach na drewnianych płozach. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Wiek dziecka nie jest ograniczeniem w zabawie. Nasz największy koń na biegunach ma aż 82 cm wysokości i mogą się nim bawić dzieci do 40 kg. Konik jest w pełni wyposażony; posiada uzdę, lejce, siodło oraz strzemiona. Z przodu znajdują się drewniane rączki ułatwiające zabawę. Koń jest bardzo przyjemny w dotyku, a do tego posiada piękną długą grzywę oraz ogon. Zabawka jest w pełni interaktywna; konik rusza pyszczkiem i ogonkiem, rży i przygrywa wesołe kowbojskie melodyjki. Z naszymi konikami na biegunach każde dziecko może poczuć się jak prawdziwy kowboj z Dzikiego Zachodu.

Gwarantując świetną zabawę, zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie. Drewniane płozy są odpowiednio wyprofilowane i mają ograniczoną możliwość ruchu. Dzięki temu dziecko może oddać się wspaniałej zabawie bez konieczności ciągłej kontroli intensywności bujania. Płozy są także optymalnie szeroko rozstawione, aby zapewnić maksymalną stabilność i równowagę podczas bujania.

Zabawki na biegunach dla rocznego dziecka

Radość zabawy konikiem na biegunach zarezerwowana jest nie tylko dla starszych dzieci. Są bujaczki, którymi mogą bawić się już roczne maluszki. Przykładem takiej zabawki jest konik bujak z siedziskiem . Ze względu na swój wygląd nazywany jest także pluszową żyrafą na biegunach. Jest to rewelacyjna zabawka i sprawdza się szczególnie w sytuacjach, kiedy maluszek ma starsze rodzeństwo. Starszy brat czy siostra mogą spokojnie bawić się swoim konikiem na biegunach. Maluch nie będzie z płaczem domagał się dostępu do ukochanej zabawki swojego rodzeństwa, bo sam będzie miał do zabawy piękny bujaczek.

W przypadku zabawek dla małych dzieci najważniejsze jest bezpieczeństwo. Każdy rodzic chce mieć pewność, że jego dziecko bawi się w pełni bezpieczną i najwyższej jakości zabawką. Nasz bujaczek to zabawka na biegunach z oparciem. Konik bujak z siedziskiem jest w pełni komfortowy i bezpieczny. Drewniane płozy mają ograniczoną możliwość pochyłu, dlatego nie ma możliwości, aby konik się przewrócił. Podczas zabawy maluszka dodatkowo chroni pas bezpieczeństwa. Dodatkowo dziecko może oprzeć nóżki na płozach, a z przodu złapać rączkami za drewniane uchwyty, co dodatkowo pomoże w utrzymaniu równowagi. Ponadto konik jest wykonany z wyjątkowo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, co zwiększa komfort zabawy. Ale konik kryje w sobie jeszcze jedną niespodziankę. Podczas zabawy bujaczek emituje przepiękne, dziecięce melodie. Teraz nie pozostaje nic innego, jak poddać się wspaniałej zabawie.

Zbliżają się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Czy to nie najlepszy czas, by podarować dziecku konika na biegunach?

pixel